Neden Boyama Tercih Edilmeli Reviewed by Momizat on . Dökme küvet'lere uygulanan işlemdir,banyoda gömülü vaziyette olan küvetlerinizin yerinden sökülmesi size oldukça zahmet ve maddi açıdan pahalıya gelebilir,Bu yü Dökme küvet'lere uygulanan işlemdir,banyoda gömülü vaziyette olan küvetlerinizin yerinden sökülmesi size oldukça zahmet ve maddi açıdan pahalıya gelebilir,Bu yü Rating:
You Are Here: Home » Hakkımızda » Neden Boyama Tercih Edilmeli

Neden Boyama Tercih Edilmeli

Dökme küvet’lere uygulanan işlemdir,banyoda gömülü vaziyette olan küvetlerinizin yerinden sökülmesi size oldukça zahmet ve maddi açıdan pahalıya gelebilir,Bu yüzden küvet boyama işlemi uygun görünmektedir.

KÜVET TAMİRİ GEREKTİREN İŞLEM VAR İSE BOYANMADAN ÖNCE YAPILMASI GEREKMEKTEDİR,KIRIK ÇATLAK KÜVET VEYA DUŞ TEKNENİZDE  PARÇA ATMASI VARSA KÜVET  BOYAMA’DAN ÖNCE UYGULANACAK MALZEMELERİN KULLANILDIGINDAN EMİN OLUNUZ.

UNUTMAYINIZKİ KÜVET BOYASI  KESİNLİKLE KIRIK ÇATLAK KAPATMAK İÇİN KULLANILMAZ KÜVET BOYASI SADECE GÖRSEL AMAÇLI KULLANILIR.KÜVET BOYASINI KÜVET TAMİRİ İÇİN KULLANMANIZ DURUMUNDA YAPACAGINIZ İŞLEM BOOŞUNA YAPILMIŞ OLUR KÜVET  YADA DUŞ TEKNENİZİ  BOYANDIKTAN SONRA KIRIK VEYA ÇATLAK OLAN YERDEN SU KAÇIRMASI DEVAM EDER.


DOLGU MALZEMESİ İLE KAPATILMAYAN HİÇBİR KIRIK BOYA İLE KAPANMAZDAHA SAĞLIKLI BANYO İÇİN LÜTFEN 
KÜVET BOYAMA‘DAN ÖNCE DİĞER İŞLEMLERİ DENEYİN BUNUN İÇİN BİZİM İLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.

Tel : 0507 780 34 27      Mail : 

Adres : Ümraniye İş Merkezi No : 27/6

Leave a Comment

HEMEN ARA
Scroll to top
shared on wplocker.com