Banyo küveti boyanır mı? Reviewed by Momizat on . Hem de mis gibi. Nasıl mı? Anlatayım… Yakın zamanda yeni bir eve taşındım. Biraz eski bir daire olduğundan, küveti pek iyi durumda değildi. Etrafta kabaca bir a Hem de mis gibi. Nasıl mı? Anlatayım… Yakın zamanda yeni bir eve taşındım. Biraz eski bir daire olduğundan, küveti pek iyi durumda değildi. Etrafta kabaca bir a Rating: 0
You Are Here: Home » Hakkımızda » Referanslarımız » Banyo küveti boyanır mı?

Banyo küveti boyanır mı?

Hem de mis gibi. Nasıl mı? Anlatayım… Yakın zamanda yeni bir eve taşındım. Biraz eski bir daire olduğundan, küveti pek iyi durumda değildi. Etrafta kabaca bir araştırma yaptım ve küvetin sökülüp yenisinin takılmasının oldukça meşakkatli ve pahalı bir işlem olduğunu fark ettim. Duşakabin sökülecek, küvet sökülecek, yeni küvet tam oturmazsa seramikler yeniden yapılacak vb.. Gerçekten de zor iş. Sonra dedim ki Google, sen bilirsin bu işin çaresini, sarıldım emektar arama motoruna. Nitekim bildi de çaresini.

Küvetleri sökmeden boyamanın bir yolunu bulmuşlar. Normalde küvetler anladığım kadarıyla araba boyar gibi, püskürterek uygulanan bir boyayla boyandığı için sökülmeden boyaması yapılamıyormuş. Ama yeni bir teknoloji ürünü olan bir boya yardımıyla bunun üstesinden gelmişler. www.kuvetboyacisi.com adresinden iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz Emrah usta, 2 saat içinde küvetin eski boyasını siliyor, yenisini uyguluyor ve pırıl pırıl bırakıp gidiyor. Hediyesi ise, banyo küveti için 200TL, duş küveti için 150TL. Belki daha ucuza yapanı da vardır ama beni epey masraftan kurtardığı için doğrusu pek arkasını aramadım. Özellikle Antalya bölgesinde çokça bu işi yapan varmış zira oteller her sene yenilemede bu yöntemi kullanıyormuş. Oralarda lazım olursa daha ucuza yaptırmanız mümkün yani. Bu arada kimi yatların dışını boyamada da bu boya kullanılıyormuş. Yani anladığım suya oldukça dayanıklı. Bunu da zaman gösterecek tabii ki.

Sonuçta, parlak beyaz, oldukça kaygan (kir de tutmaz sanıyorum), yalnız yer yer pütürlü (fırçayla uygulama yapıldığı için o da normaldir) bir küvetim oldu. İlk fırsatta fotoğrafını çekip koyacağım. Bu arada web sitesinden örnek fotoğraflarına bakabilirsiniz.

Leave a Comment

HEMEN ARA
Scroll to top
shared on wplocker.com